Newsletter SSW

Wypełnij formularz, aby zapisać się do naszego newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze reklamowym, marketingowym i handlowym jako Newsletter od kancelarii Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy sp.k. z siedzibą Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013, poz. 1422 t.j.).


Informujemy, że nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu oraz zbierania informacji dotyczących odwiedzin na stronie. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.

Zamknij
PL / EN / DE / FR

PL / EN / DE / FR

Équipe

Paulina Berska

Paulina Berska
Administration Junior Marketing Specialist

paulina.berska@ssw.pl

Magdalena Brzeska

Magdalena Brzeska
Administration Office Assistant Varsovie

magdalena.brzeska@ssw.pl

Justyna Czajkowska

Justyna Czajkowska
Administration Correspondence Assistant

justyna.czajkowska@ssw.pl

Martyna Derengowska

Martyna Derengowska
Administration Office Assistant Varsovie

martyna.derengowska@ssw.pl

Monika Kaczmarek

Monika Kaczmarek
Administration Office Assistant Poznań

monika.kaczmarek@ssw.pl

Anna Ladaczyńska

Anna Ladaczyńska
Administration Financial Assistant

anna.ladaczynska@ssw.pl

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska
Administration Office Assistant Varsovie

karolina.malinowska@ssw.pl

Bartosz Nowacki

Bartosz Nowacki
Administration Marketing Manager

bartosz.nowacki@ssw.pl

Monika Szuster

Monika Szuster
Administration Personal Assistant to Wojciech Szczepaniak

monika.szuster@ssw.pl

Agata Wasilewska

Agata Wasilewska
Administration Personal Assistant to Piotr Spaczyński

agata.wasilewska@ssw.pl

Justyna Winkel

Justyna Winkel
Administration Financial Specialist

justyna.winkel@ssw.pl

Anna Zasada

Anna Zasada
Administration Office Assistant

anna.zasada@ssw.pl

Zofia Zdanowicz

Zofia Zdanowicz
Administration Back Office Manager

zofia.zdanowicz@ssw.pl

Katarzyna Żuchowska

Katarzyna Żuchowska
Administration Chief Financial Officer

katarzyna.zuchowska@ssw.pl

Paulina Berska

Paulina Berska
Administration Junior Marketing Specialist

paulina.berska@ssw.pl

Magdalena Brzeska

Magdalena Brzeska
Administration Office Assistant Varsovie

magdalena.brzeska@ssw.pl

Justyna Czajkowska

Justyna Czajkowska
Administration Correspondence Assistant

justyna.czajkowska@ssw.pl

Martyna Derengowska

Martyna Derengowska
Administration Office Assistant Varsovie

martyna.derengowska@ssw.pl

Monika Kaczmarek

Monika Kaczmarek
Administration Office Assistant Poznań

monika.kaczmarek@ssw.pl

Anna Ladaczyńska

Anna Ladaczyńska
Administration Financial Assistant

anna.ladaczynska@ssw.pl

Karolina Malinowska

Karolina Malinowska
Administration Office Assistant Varsovie

karolina.malinowska@ssw.pl

Bartosz Nowacki

Bartosz Nowacki
Administration Marketing Manager

bartosz.nowacki@ssw.pl

Monika Szuster

Monika Szuster
Administration Personal Assistant to Wojciech Szczepaniak

monika.szuster@ssw.pl

Agata Wasilewska

Agata Wasilewska
Administration Personal Assistant to Piotr Spaczyński

agata.wasilewska@ssw.pl

Justyna Winkel

Justyna Winkel
Administration Financial Specialist

justyna.winkel@ssw.pl

Anna Zasada

Anna Zasada
Administration Office Assistant

anna.zasada@ssw.pl

Zofia Zdanowicz

Zofia Zdanowicz
Administration Back Office Manager

zofia.zdanowicz@ssw.pl

Katarzyna Żuchowska

Katarzyna Żuchowska
Administration Chief Financial Officer

katarzyna.zuchowska@ssw.pl